Navigace
Fotoreportáže jsou seřazeny dle data konání.

Fotogalerie

Datum Název Popis
28.12. 2003 Zámek Jezeří Vydali jsme se do pro nás neprozkoumaného Krušnohorského kraje. A nelitovali jsme.
Jezeri
20.12. 2003 Svatba Dadáčka s Renátkou Veliký to den a já byl osloven dělati fotografie. Na pár z nich se můžete podívat. Svatba dopadla výborně. A postlovi.com přejí Postlům - novomanželům mnoho krásných chvil v manželském životě.
Svatba
28.11. 2003 Narozeniny na Lovoši Ano, takže pěkný večírek při kytarách a jiných nástrojích (viz. akce"). Sešel se perfektní počet - asi 35 přátel a kamarádů. Můžete se tedy podívat jak to všechno bylo vyfoceno a zaznamenáno.....:-))
Lovos
9.11. 2003 Bok, Močidlec, Rabštejn
Po dlouhé době (šesti let) jsme navštívili Miloše Boka a jeho rodinu v malé vísce Močidlevsi. Zárove? jsme navštívili nedaleké nejmenší město v Evropě Rabštejn nad Střelou.
Bok
5.11. 2003 Bertino údolí Tak nám konečně vyčistili a upravili Bertino údolí.
Bertino
2.11. 2003 Tiské stěny Vydali jsme se na malou procházku po hřebeni skal. Je neuvěřitelné, že ač je mi tento kout a okolí Tisé nejbližší , tak jsem sem ještě nic nedal. Napravuji tuto chybičku a dávám sem alespo? pár fotek do začátku, než to fotograficky plnohodnotně napravím.
Tisa
říjen 2003 Hrad Houska Probudil jsem se do slunného a svátečního 28. října - Je rozhodnuto, vyrazíme za tajemným hradem na Kokořínsku. Ještě nastudovat nějaké materiály a můžeme vyrazit.
Houska
říjen 2003 Sněžník - Dolní Žleb Tak toto se stalo nejspíše už také tradicí. V sobotu se udělalo nádherně, tak jsem vyrazil. Potom večer na skvělém bluesovem festivalu jsem toho měl tak akorát....
Sneznik
září 2003 Vysoké Tatry Nádherná týdení dovolená ve Vysokých Tatrách. Spolu s Lajnou jsme podnikali tůry. Docela jsem si ověřil, že je to něco docela jiného (náročnějšího), než chodit po našich kopečkách....
Tatry
září 2003 Belveder 03 Tak jsme vyrazili s Lajnou na II. ročník výletu Děčín - Belveder - Dolní Žleb". Zase se nám nepodařilo dojíti až do cíle......
belveder
srpen 2003 "Na okraji" Hudebně filmový festival v Novém Bydžově - srpen 2003. Skvělá akce !!!
Na okraji

srpen 2003 Milešovka Oslava narozenin - srpen 03 - Péťa Lajna si dal tu práci a udělal oslavu svých třicátých narozenin na Milešovce . Pár fotek jsem nacvakal tak se můžete podívat.
Narozky

srpen 2003 Brdy a okolí Návštívili jsme tento krásný kraj. Pro veliké horko jsme museli slevit z několika výletních plánů. Přesto jsme toho viděli celkem dost.
Brdy

červenec 2003 Tolštejnské panství Týden strávený mezi Lužickými horami a Českosaským Švýcarskem. Třeba tento kraj neznáte a tato fotoreportáž pro vás bude inspirací na výlet. Pokud navštívíte tento kraj s dětmi, tak si v nějakém informačním centru kupte cestovní pas a mapu Tolštejnského panství. Je to skvělá zábava (dopl?ování razítek z navštívených míst, střádání krejcarů atd....). Alespo? Klárku to velmi bavilo.
Panstvi
červenec 2003 Lipská hora V pátek ráno mi volal Péťa Lajna, jestli bych nešel na Lipskou horu, kde bychom přespali. řekl jsem ano.....
Lipska hora

červenec 2003 Krkonoše Takže jsme se ve zdraví vrátili z víkendového výletu. Moc se nám to líbilo. Počasí bylo všelijaké, ale nám to na dobré náladě neubralo....
Krkonose
červenec 2003 Stará Oleška Tak jsme se účastnili festiválku Olešská kramle", který se koná každý rok v areálu ústavu pro mentálně zaostalé lidičky (kteří byli moc bezva). Výtěžek z této dvojdenní akce jde na ústav.
Oleska
červen 2003 Čeřeniště No a aby se to nepletlo máme tu další pěkné narozeniny. Tentokrát Mikyho. Účastnilo se spousta milých lidí. Třeba se poznáte....
Cereniste

červen 2003 Kletečná Oslava svatby Klárky s Radkem a oslava narozenin Ivíka. Podařená akce. Bohužel mi v neděli ráno došel film, takže to tu je do neděle rána - no co......
Kletecna
červen 2003 Valeč Takže jsme podnikli výlet do Valeče , který byl již dříve oznámený v akcích. A bylo to moc pěkné. Účast: Já, Klárka, Jakub, Radek. Poprvé jsem se pokusil fotit sochy. Není to nic jednoduchého. Fotografie soch jsem převedl do černobílé a přidal rámečky. Ovšem velikost a komprese tyto fotky dělájí ještě horší, než ve skutečnosti jsou. Ale pro zběžné prohlédnutí a představu snad dostačují.
Valec
červen 2003 Jak jsem chytil rybu Na můj veliký rybářský úspěch (24.5.2003) se můžete podívat v této fotoreportáži. Doporučuji však nejdříve přečísti toto.
ryba
květen 2003 Ohře Velmi povedená 5. denní akce. Někdo šel pěšky (třeba já), někdo jel na kole, někdo plul lodí. Vše se odehrávalo okolo řeky Ohře a bylo dobře.....
Ohre
duben 2003 Větruše - Milešovka - Opárenské údolí Já a můj učitel anglického jazyka (kamarád z Nového Bydžova) - Jakub Málek jsme vyrazili na tento zajímavý 30 km dlouhý výlet.
Kriz
březen 2003 Dubický kostelík Velikonoční výlet s Klárkou. Asi 25 km - Od Větruše - směrem na Milešovku, dále pak na Dubičky a vracet se směrem na k Va?ovským vodopádům k hradu Střekov.
Dubice
březen 2003 Plešivec, Kamýk, Kalvárie Nádherný středně náročný výlet (15 km). Hojná účast.
Kalvarie
březen 2003 Husí cesta Přenádherný výlet - doporučuji všem co nejsou bez srdce.....Účast: manželé Buletovi, Petr Lajna a já.
Husa