Navigace
Zde budou napsány zajímavé akce které se plánují konat.

Akce

Datum Název Popis
prosinec 2003 Advent No - užijme si v klidu adventu. Přeji všem klidného a krásně prožitého "ježíška".
28.11.-29.11. 2003 Oslava narozenin Malý dýchánek na velkém kopci, aneb oslava mých narozenin.
16.10.-18.10. 2003 Jazz-Blues festival MEZINÁRODNÍ JAZZ BLUES FESTIVAL - Ústí nad Labem 2003 - Jako každý rok se jeden den účastním.
20.9.-27.9. 2003 Vysoké Tatry Výprava na Slovensko do Vysokých Tater. Účast: já a Péťa Lajna. 18.9. - Takže rozhodnuto. Jedeme do Štrbského plesa. Ubytování najdeme až na místě (co se bude líbiti). Budeme dělat 8. až 10. hodinové tůry (ufff...) a samo, že se budeme věnovat focení. Horám zdar !! 29.9. - Tak jsme se v pořádku vrátili. Bylo to nádherné. Fotky budou tady, jen co to připravím....
13.9. 2003 Belveder03 II. ročník výpravy Děčín - Belveder - Dolní Žleb. Fotky budou. Fota z I. ročníku jsou ve fotogalerii.
28.7.-30.7 2003 Na okraji Festival "Na okraji" v Novém Bydžově. Účastnili jsme se minulého ročníku a bylo to pěkné! Fotografie ode mě a Fotografie od jiných lidí z minulého ročníku. Tak co? Já jdu určitě. Nově: Účast snad potvrdili: Jakub, Vratislava, Renátka, Luboš Bruk, Evik, Dan, Ivik

Nově - Uff, tak máme letní sezónu zdárně za sebou. Do fotogalerie jsem přidal fotky z tohoto fesivalu.

16.7.-17.7. 2003 Narozeniny na Milešovce Péťa Lajna slaví své kulaté narozeniny na Milešovce. Tam budu. Jóó - když mě bylo třicet...........
9.7.-12.7. 2003 Brdy Tak se jedeme (já a má žena Vratislava) podívat k Brdským lesům - Dobříšsko a okolí. Já to tam vůbec neznám, tak jsem zvědav co zajímavého uvidíme. Beru stan a foťák......Tak to tady potom uvidíte. Užívejte parného léta. Ahoj všichni !
19.7.-27.7. 2003 Chalupa Tak si jedu odpočinout na chalupu rodičů mé ženy Vratislavi do Dolního Podluží. Vezmu pruty, foťák a tak....Jo a neberu telefon.
4.7.5.7. 2003 Litoměřický kořen Účast - asi tam pojdu. Přidáte se? Nově: Takže na tento festiválek tentokráte nepůjdu, jelikož jsem momentálně pln těchto akcí (a čeká nás Nový Bydžov...). Uvidím co vymyslím na tento výkend...(už se něco rýsuje, ale není to jisté). Nově: Takže jestli vyjde počasí (zatím nevypadá), tak vyrazíme v pátek ve 12.hod do Krkonoš. Spaní v nějakém kempu. V sobotu bychom udělali výstup na Sněžku - přes Obří důl. V neděli by byl návrat. Účast: Já, Vratislava, Klárka. Nově: ostatní říkají, že nemohou .......Takže - v pátek navečer - autocamp Bernardýn ve Špinlerově Mlýně. Sobota ráno - přesun do Pece pod Sněžkou, odkud se vyráží. V sobotu večer návrat do autocampu a volná zábava. V neděli volný program a návrat. 3.7. Nově: Help!!! Pomoc!!! Počasí dává myšlenkám trudomyslnost - kdo mě podpoří? Kdo? Nově: 4.7. Tak jedeme. Fotoreportáž bude. Doufám, že nebudou blesky. Ty nemám rád. ....7.7. Nově: Fotoreportáž.
27.6.-28.6. 2003 Olešská kramle Fast Food, Mandragora, Totální výprodej koberců, Fru Fru, Jedna kapela, Sagaris, Houpací koně, V. a I. Havlovi. Takže určitě- jedu já, má žena Vratislava, má dcera Klárka. Dále se přidal Bambas s capartem a snad Teoš Cikánek s dětma. Uvidíme....Stanuje se v kempu , kde je i koupání. Možnost rybolovu. Stravování možné v blízké restauraci. Já tam budu od pátku (asi kolem19.00. hod.) do neděle. Takže se můžete připojiti. (Stojí to za to vypadnouti z města. Bambasovi se minulý rok nechtělo - lenoch. Musel jsem použíti hrubého násílí, abych ho tam dostal. No a dnes mi volá 3x za hodinu - jestli se určitě jede, že už se těší.) Pár fotek z kempu. Nově: Tak je to za náma. Myslím, že byli všichni spokojeni. Počasí vyšlo na jedničku. Fotografie.
22.6. 2003 Koncert V neděli odpoledne jedu na koncert chrámové hudby mého přítele Miloše Boka - hudebního skladatele, dirigenta, klavíristy a varhaníka. (ano jsou mezi náma i tací, co poslouchají tuto muziku- ne jenom nějaké Milli Vanilli :-)))- Účast: já, Vratislava - má žena, Klárka - má dcera, Andrejka - má sestra. Budu mile překvapen, když se někdo připojí . Letáček na tento koncert je zde. Vystupovat bude na 200 lidí. Takže to bude síla.....
21.6. 2003 Oslava Mikyho narozenin V sobotu asi pojedu na letecký den do Roudnice nad Labem. Je to pěkná podívaná. Připojte se...Takže se omlouvám. Na letecký den nepojedu. Jsem pozván na Mikyho narozeniny do Čeřeniště a to se neodmítá. - Oslava Mikyho narozenin dopadla na jedničku. Fotky budou.
14.6. 2003 Prázdné nádraží Od 16 hod. akce - "Prázdné nádraží". Účast - já nemohu, neb budu na oslavě s?atku R. a K. Varadˇounovců-(fota budou:-)) - tady jsou - Kletečná. Ale za rok to třeba vyjde. A dále je Trampská porta - také dobrá akce....:-)
7.6. 2003 Valeč Výprava do Valeče u Doupova. Jednodenní výlet k tajemnému zámku s ještě tajemnější zahradou (mimochodem, ten odkaz co jsem tady dal - byl špatný - :-))). Nikdy jsem tam nebyl, prý to stojí za vidění. Už se těším. Účast: zatím já, Radek, možná Jiří Holeček (švagr). Kdo chce může se připojit - dejte vědět. Vše budu foto-dokumentovati, takže fotky se tady pak vyskytnou.....A už jsou - Valeč